İnovasyon Merkezi

DIGICOM GRUP

PAREX ORKİDE YÜRÜYÜŞÜ NİSAN 2016

“FARKINDALIK İLE KANSERİ YENEBİLİRİZ”
 
24 Nisan 2016'da önemli bir sağlık problemi olan kansere dikkat çekmek için düzenlenen ve K.K.T.C Kaplıca Turizm Kenti’nde gerçekleşen Orkide Yürüyüşü’ne binlerce kişi katıldı.
 
Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden yeniliklerin öncüsü olan Digicom Grup Şirketleri Markalarından Parex, çağımızın hastalığı kanserin önemine dikkat çekmek için Kıbrıs’ta düzenlenen Orkide Yürüyüşü’ne destek verdi. Tatlısu Belediye Dinlenme Tesisleri'nde son bulan bu yürüyüşte; Güzelyurt, Mağusa, Lefkoşa ve Girne'den gelen binlerce kişi, kansere karşı farkındalık için önemli mesajlar verdi.

"Yaşam için Markalar“ sloganı ile hareket eden Parex yetkilileri böyle bir etkinliğin destekçisi olmaktan büyük gurur duyduklarını ifade ederek; "Çağımızın en önemli sağlık sorunlarından biri de kanser.  Bu ciddi hastalığa yakalanma oranı gün geçtikçe artıyor. Bunun için farkındalık yaratmak ve çözüm için gerekli çabayı göstermek, bu yönde adımlar atmak oldukça önemlidir. Bir festival gibi gerçekleşen bu yürüyüşün kanserin yenilebilir bir hastalık olduğunu gösterebilmek adına önemli bir katkısı olduğunu düşünüyoruz. Bu tarz etkinliklerin artmasını umuyoruz ve bu yürüyüşe destek vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz." dedi.